Laposta Subscribe (1.0.0) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Log
si: ලොග එක

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Date
si: දිනය

en: Number
si: අංකය

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Help
si: සහාය

en: Text
si: වගන්ති

en: Count
si: එකතුව
