Laposta Subscribe (1.0.0) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Date
sq: Data

en: Weight
sq: Pesha

en: Required
sq: Kërkohet

en: Preview
sq: Shikoje

en: Help
sq: Ndihmë

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Created
sq: Krijuar

en: Active
sq: Aktiv

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Count
sq: Numri

en: Message:
sq: Mesazhi:

en: Web services
sq: Shërbimet web

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
