Laposta Subscribe (1.0.0) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Subscribe
sr: Претплатите се.

en: Enabled
sr: Укључено

en: Date
sr: Датум

en: Number
sr: Број

en: Weight
sr: Тежина

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Text
sr: Текст

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
