Laposta Subscribe (1.0.0) - en to sv translation catalogue (33 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Subscribe
sv: Prenumerera

en: Log
sv: Logg

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Date
sv: Datum

en: Number
sv: Tal

en: Weight
sv: Vikt

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Field
sv: Fält

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Help
sv: Hjälp

en: Unknown
sv: Okänd

en: Email
sv: E-post

en: Email Address
sv: E-postadress

en: Created
sv: Skapad

en: Active
sv: Aktiv

en: Custom
sv: Anpassad

en: Count
sv: Antal

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Members
sv: Medlemmar

en: IP Address
sv: IP-adress

en: Message:
sv: Meddelande:

en: Select List
sv: Rullgardinsmeny

en: Not available
sv: Inte tillgänglig

en: Select
sv: Välj

en: Form
sv: Formulär

en: Unsubscribed
sv: Prenumererar ej

en: Web services
sv: Webbtjänster

en: Troubleshooting
sv: Felsökning

en: Checkbox
sv: Kryssruta

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title
