Laposta Subscribe (1.0.0) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Date
ta: திகதி

en: Weight
ta: நிறை

en: Required
ta: தேவை

en: Preview
ta: முன்னோக்கு

en: Help
ta: உதவி

en: Active
ta: இயங்கும்

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Count
ta: எண்ணிக்கை
