Laposta Subscribe (1.0.0) - en to th translation catalogue (21 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Log
th: บันทึกข้อความ

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Date
th: วันที่

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Required
th: จำเป็น

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Text
th: ข้อความ

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Email
th: อีเมล

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Count
th: จำนวน

en: IP Address
th: หมายเลข IP

en: Message:
th: ข้อความ:

en: Not available
th: ไม่พร้อม

en: Select
th: เลือก

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
