Laposta Subscribe (1.0.0) - en to uk translation catalogue (40 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Log
uk: Журнал

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Date
uk: Дата

en: Number
uk: Число

en: Weight
uk: Вага

en: Required
uk: Обов’язкове

en: Field
uk: Поле

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Help
uk: Довідка

en: Text
uk: Текст

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

en: Created
uk: Створено

en: Active
uk: Активно

en: Custom
uk: Власний

en: Count
uk: Лічильник

en: API Key
uk: Ключ API

en: Data Type
uk: Тип даних

en: Members
uk: Учасники

en: IP Address
uk: IP-адреса

en: Message:
uk: Повідомлення:

en: Select List
uk: Список

en: Not available
uk: Недоступно

en: Select
uk: Вибір

en: Form
uk: Форма

en: List ID
uk: Номер списку

en: Submit Button Text
uk: Текст кнопки "Надіслати"

en: Field Name
uk: Ім'я поля

en: Unsubscribed
uk: Відписано

en: Web services
uk: Вебслужба

en: Field Order
uk: Порядок полів

en: Troubleshooting
uk: Вирішення проблем

en: Checkbox
uk: Прапорець

en: Weight for @title
uk: Вага для @title
