Laposta Subscribe (1.0.0) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Subscribe
ur: رکنیت حاصل کریں

en: Log
ur: لاگ

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Date
ur: تاریخ

en: Number
ur: نمبر

en: Weight
ur: وزن

en: Required
ur: درکار

en: Field
ur: فیلڈ

en: Preview
ur: جائزہ

en: Help
ur: مدد

en: Text
ur: متن

en: Email
ur: ای میل

en: Active
ur: فعال
