Laposta Subscribe (1.0.0) - en to vi translation catalogue (32 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Subscribe
vi: Đăng ký

en: Log
vi: Bản ghi

en: Enabled
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Number
vi: Số

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Required
vi: Bắt buộc

en: Field
vi: Trường

en: Preview
vi: Xem trước

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Text
vi: Văn bản

en: Unknown
vi: Không rõ

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Email Address
vi: Địa chỉ Email

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Active
vi: Hoạt động

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Count
vi: Số lượng

en: Data Type
vi: Kiểu dữ liệu

en: Members
vi: Các thành viên

en: IP Address
vi: Địa chỉ IP

en: Message:
vi: Thông điệp:

en: Not available
vi: Không có sẵn

en: Select
vi: Chọn

en: Form
vi: Biểu mẫu

en: Web services
vi: Dịch vụ web

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title

en: Available Fields
vi: Trường có sẵn
