Laposta Subscribe (1.1.0) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Title
af: Titel

en: Subscribe
af: Skryf in

en: Log
af: Logboek

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Date
af: Datum

en: Number
af: Getal

en: Weight
af: Gewig

en: Required
af: Verplig

en: Preview
af: Voorskou

en: Help
af: Hulp

en: Unknown
af: Onbekend

en: Options
af: Opsies

en: Created
af: Geskep

en: Active
af: Aktief

en: Message:
af: Boodskap:

en: Text format
af: Teksformaat
