Laposta Subscribe (1.1.0) - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Subscribe
cs: Přihlásit

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Date
cs: Datum

en: Number
cs: Číslo

en: Weight
cs: Váha

en: Required
cs: Povinné

en: Field
cs: Pole

en: Preview
cs: Náhled

en: Help
cs: Nápověda

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Email
cs: E-mail

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: Options
cs: Možnosti

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Active
cs: Aktivní

en: Custom
cs: Vlastní

en: Count
cs: Počet

en: IP Address
cs: IP adresa

en: Message:
cs: Zpráva:

en: Select List
cs: Seznam

en: Select
cs: Vybrat

en: Form
cs: Formulář

en: Web services
cs: Webové služby

en: Troubleshooting
cs: Řešení problémů

en: Text format
cs: Formát textu

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title

en: Text value
cs: Textová hodnota
