Laposta Subscribe (1.1.0) - en to el translation catalogue (32 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Subscribe
el: Εγγραφή

en: Log
el: Ημερολόγιο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Number
el: Αριθμός

en: Weight
el: Βάρος

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Field
el: Πεδίο

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Help
el: Βοήθεια

en: Text
el: Κείμενο

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Options
el: Επιλογές

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Active
el: Ενεργό

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Count
el: Αρίθμηση

en: IP Address
el: Διεύθυνση IP

en: Message:
el: Μήνυμα:

en: Select List
el: Λίστα Επιλογής

en: Not available
el: Μη διαθέσιμο

en: Select
el: Επιλογή

en: Form
el: Φόρμα

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού

en: Troubleshooting
el: Επίλυση προβλημάτων

en: Text format
el: Μορφότυπος κειμένου

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title

en: Text value
el: Τιμή κειμένου
