Laposta Subscribe (1.1.0) - en to fa translation catalogue (34 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Subscribe
fa: اشتراک

en: Log
fa: گزارش

en: Enabled
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Date
fa: تاریخ

en: Number
fa: عدد

en: Weight
fa: وزن

en: Required
fa: اجباری

en: Field
fa: فیلد

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Help
fa: راهنما

en: Text
fa: متن

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Email Address
fa: آدرس پست الکترونیکی

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Active
fa: فعال

en: Custom
fa: سفارشی

en: Count
fa: شمارش

en: Members
fa: اعضا

en: IP Address
fa: آدرس IP

en: Message:
fa: پیام:

en: Select List
fa: فهرست انتخاب

en: Not available
fa: در دسترس نیست

en: Select
fa: انتخاب

en: Form
fa: فرم

en: Web services
fa: سرویس‌های وب

en: Troubleshooting
fa: اشکال یابی

en: Text format
fa: قالب‌بندی متن

en: Weight for @title
fa: وزن @title
