Laposta Subscribe (1.1.0) - en to fil translation catalogue (14 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Date
fil: Petsa

en: Weight
fil: Timbang

en: Preview
fil: Masdan muna

en: Help
fil: Tulong

en: Created
fil: Inilikha

en: Active
fil: Aktibo

en: IP Address
fil: Tirahang IP

en: Web services
fil: Mga serbisyo ng web

en: Text format
fil: Format ng teksto
