Laposta Subscribe (1.1.0) - en to gl translation catalogue (33 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Subscribe
gl: Suscribirse

en: Log
gl: Rexistro

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Date
gl: Data

en: Number
gl: Número

en: Weight
gl: Peso

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Field
gl: Campo

en: Preview
gl: Vista previa

en: Help
gl: Axuda

en: Text
gl: Texto

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Options
gl: Opcións

en: Created
gl: Creado

en: Active
gl: Activo

en: Custom
gl: Personalizado

en: Count
gl: Contar

en: Members
gl: Membros

en: IP Address
gl: Enderezo IP

en: Message:
gl: Mensaxe:

en: Select List
gl: Lista de selección

en: Not available
gl: Non dispoñible

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Form
gl: Formulario

en: Web services
gl: Servizos web

en: Troubleshooting
gl: Solución de problemas

en: Text format
gl: Formato do texto

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
