Laposta Subscribe (1.1.0) - en to gu translation catalogue (22 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Log
gu: નોંધણી

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Date
gu: તારીખ

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Weight
gu: તરલતા

en: Required
gu: જરૂરી

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Help
gu: મદદ

en: Text
gu: લખાણ

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Active
gu: સક્રિય

en: Not available
gu: ઉપલબ્ધ નથી

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: Web services
gu: વેબ સેવાઓ

en: Text format
gu: લખાણનુ બંધારણ
