Laposta Subscribe (1.1.0) - en to hu translation catalogue (42 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Log
hu: Napló

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Date
hu: Dátum

en: Number
hu: Szám

en: Weight
hu: Súly

en: Required
hu: Szükséges

en: Field
hu: Mező

en: Preview
hu: Előnézet

en: Help
hu: Súgó

en: Text
hu: Szöveg

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Email
hu: E-mail

en: Email Address
hu: E-mail cím

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Created
hu: Létrehozva

en: Active
hu: Aktív

en: Custom
hu: Egyéni

en: Count
hu: Mennyiség

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Data Type
hu: Adattípus

en: Members
hu: Tagok

en: IP Address
hu: IP-cím

en: Message:
hu: Üzenet:

en: Select List
hu: Legördülő lista

en: Not available
hu: Nem elérhető

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Form
hu: Űrlap

en: Field Name
hu: Mező neve

en: Unsubscribed
hu: Leiratkozva

en: Web services
hu: Webszolgáltatások

en: Field Order
hu: Mezők sorrendje

en: Troubleshooting
hu: Hibaelhárítás

en: Checkbox
hu: Jelölőnégyzet

en: Text format
hu: Szövegformátum

en: List Name
hu: Lista neve

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: Text value
hu: Szöveges érték
