Laposta Subscribe (1.1.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Help
mg: Fanampiana
