Laposta Subscribe (1.1.0) - en to ms translation catalogue (24 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Date
ms: Tarikh

en: Number
ms: Nombor

en: Weight
ms: Pemberat

en: Required
ms: Diperlukan

en: Field
ms: Medan

en: Preview
ms: Pratonton

en: Help
ms: Bantuan

en: Text
ms: Teks

en: Unknown
ms: Tidak diketahui

en: Email
ms: E-mel

en: Options
ms: Opsyen

en: Created
ms: Diciptakan

en: Active
ms: Aktif

en: Custom
ms: Tersuai

en: Count
ms: Bilangan

en: IP Address
ms: Alamat IP

en: Message:
ms: Mesej:

en: Web services
ms: Perkhidmatan web

en: Text format
ms: Format teks

en: Weight for @title
ms: Pemberat untuk @title
