Laposta Subscribe (1.1.0) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Number
my: နံပါတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Count
my: ရေတွက်

en: IP Address
my: အင်တာနက် ကွန်ရက် လိပ်စာ

en: Text format
my: စာသားပုံစံ
