Laposta Subscribe (1.1.0) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Required
pa: ਲੋੜੀਦਾ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ
