Laposta Subscribe (1.1.0) - en to pl translation catalogue (36 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Log
pl: Dziennik

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Date
pl: Data

en: Number
pl: Liczba

en: Weight
pl: Waga

en: Required
pl: Wymagane

en: Field
pl: Pole

en: Preview
pl: Podgląd

en: Help
pl: Pomoc

en: Text
pl: Tekst

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Email Address
pl: Adres Email

en: Options
pl: Opcje

en: Created
pl: Utworzono

en: Active
pl: Aktywne

en: Custom
pl: Własne

en: Count
pl: Liczba

en: API Key
pl: Klucz API

en: Members
pl: Członkowie

en: IP Address
pl: Adres IP

en: Message:
pl: Wiadomość:

en: Select List
pl: Lista wyboru

en: Not available
pl: Niedostępny

en: Select
pl: Wybierz

en: Form
pl: Formularz

en: Submit Button Text
pl: Tekst przycisku "Wyślij"

en: Web services
pl: Usługi web

en: Troubleshooting
pl: Rozwiązywanie problemów

en: Checkbox
pl: Pole wyboru

en: Text format
pl: Format tekstu

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Text value
pl: Wartość tekstowa
