Laposta Subscribe (1.1.0) - en to tr translation catalogue (32 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Subscribe
tr: Abone ol

en: Log
tr: Günlük kayıtları

en: Enabled
tr: Etkin

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Date
tr: Tarih

en: Number
tr: Sayı

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Required
tr: Zorunlu

en: Field
tr: Alan

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Help
tr: Yardım

en: Text
tr: Metin

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Email
tr: E-posta

en: Options
tr: Seçenekler

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Active
tr: Etkin

en: Custom
tr: Özel

en: Count
tr: Sayaç

en: Members
tr: Üyeler

en: IP Address
tr: IP Adresi

en: Message:
tr: İleti:

en: Select List
tr: Seçim Listesi

en: Not available
tr: Mevcut değil

en: Select
tr: Seç

en: Web services
tr: Web hizmetleri

en: Text format
tr: Metin biçimi

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık

en: Text value
tr: Metin değeri
