Laposta Subscribe (1.1.0) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Number
ug: سان

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Text
ug: تېكىست

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Web services
ug: تور مۇلازىمەتلىرى

en: Troubleshooting
ug: كاشىلا
