Laposta Subscribe (1.1.0) - en to az translation catalogue (28 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Subscribe
az: Abunə ol

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Date
az: Tarix

en: Number
az: Rəqəm

en: Weight
az: Çəki

en: Required
az: Tələb olunur

en: Field
az: Sahə

en: Preview
az: Önizləmə

en: Help
az: Dəstək

en: Text
az: Mətn

en: Unknown
az: Naməlum

en: Options
az: Seçimlər

en: Created
az: Yaradıldı

en: Active
az: Aktiv

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Count
az: Say

en: IP Address
az: İP ünvan

en: Not available
az: Mövcud deyil

en: Select
az: Seçin

en: Form
az: Forma

en: Web services
az: Veb xidmətləri

en: Text format
az: Mətn formatı

en: Weight for @title
az: @title üçün çəki

en: Text value
az: Mətn qiyməti
