Laposta Subscribe (1.1.0) - en to bg translation catalogue (27 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Subscribe
bg: Абонирай се

en: Log
bg: Регистър

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Date
bg: Дата

en: Number
bg: Число

en: Weight
bg: Тегло

en: Required
bg: Задължително

en: Field
bg: Поле

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Help
bg: Справка

en: Text
bg: Текст

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Email
bg: Е-поща

en: Options
bg: Параметри

en: Created
bg: Създадено

en: Active
bg: Активен

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Count
bg: Брой

en: Message:
bg: Съобщение:

en: Select
bg: Избери

en: Web services
bg: Уеб услуги

en: Text format
bg: Текстов формат

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
