Laposta Subscribe (1.1.0) - en to hr translation catalogue (27 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Subscribe
hr: Prijavi se

en: Log
hr: Dnevnik

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Date
hr: Datum

en: Number
hr: Broj

en: Weight
hr: Težina

en: Required
hr: Nužno

en: Field
hr: Polje

en: Preview
hr: Pregled

en: Help
hr: Pomoć

en: Text
hr: Tekst

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Email
hr: E-pošta

en: Options
hr: Opcije

en: Created
hr: Stvoreno

en: Active
hr: Aktivno

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Count
hr: Broj

en: IP Address
hr: IP adresa

en: Message:
hr: Poruka:

en: Not available
hr: Nije dostupno

en: Web services
hr: Mrežni servisi

en: Text format
hr: Oblik unosa

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
