Laposta Subscribe (1.1.0) - en to hy translation catalogue (24 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Subscribe
hy: Բաժանորդագրվել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Number
hy: Թիվ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Field
hy: Դաշտ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Help
hy: Օգնություն

en: Text
hy: Տեքստ

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Count
hy: քանակ

en: IP Address
hy: IP հասցե

en: Web services
hy: Վեբ ծառայություններ

en: Text format
hy: Տեքստի ֆորմատ

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
