Laposta Subscribe (1.1.0) - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Subscribe
ka: გამოწერა

en: Log
ka: ჟურნალი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Date
ka: თარიღი

en: Number
ka: რიცხვი

en: Weight
ka: წონა

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Field
ka: ველი

en: Help
ka: დახმარება

en: Text
ka: ტექსტი

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Created
ka: შექმნილია

en: Active
ka: აქტიური

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Message:
ka: შეტყობინება:

en: Web services
ka: ვებ სერვისები

en: Text format
ka: ტექსტის ფორმატი
