Laposta Subscribe (1.1.0) - en to kk translation catalogue (20 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Log
kk: Журнал

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Date
kk: Датасы

en: Number
kk: Саны

en: Weight
kk: Салмағы

en: Required
kk: Қажетті

en: Field
kk: Өріс

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Help
kk: Көмек

en: Text
kk: Текст

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Created
kk: Құрылған

en: Active
kk: Белсенді

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Count
kk: Саны

en: Message:
kk: Хабарлама:
