Laposta Subscribe (1.1.0) - en to kn translation catalogue (31 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Subscribe
kn: ಚಂದಾದಾರನಾಗು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Email Address
kn: ಇಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Data Type
kn: ದತ್ತಾಂಶದ ಬಗೆ

en: Members
kn: ಸದಸ್ಯರುಗಳು

en: IP Address
kn: IP ವಿಳಾಸ

en: Message:
kn: ಸಂದೇಶ:

en: Not available
kn: ಲಭ್ಯವಿರುವುದಿಲ್ಲ

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: Form
kn: ಫಾರ್ಮ್

en: Field Name
kn: ಕ್ಷೇತ್ರದ ಹೆಸರು

en: Troubleshooting
kn: ತೊಂದರೆಪರಿಹಾರ
