Laposta Subscribe (1.1.0) - en to lv translation catalogue (33 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Log
lv: Žurnāls

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Date
lv: Datums

en: Number
lv: Skaitlis

en: Weight
lv: Svars

en: Required
lv: Obligāts

en: Field
lv: Lauks

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Help
lv: Palīdzība

en: Text
lv: Teksts

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Email
lv: E-pasts

en: Email Address
lv: Epasta Adrese

en: Options
lv: Iespējas

en: Created
lv: Izveidots

en: Active
lv: Aktīvs

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Count
lv: Skaits

en: Data Type
lv: Datu tips

en: Members
lv: Dalībnieki

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Message:
lv: Ziņa:

en: Not available
lv: Nav pieejams

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Form
lv: Forma

en: Web services
lv: Web servisi

en: Text format
lv: Teksta formāts

en: Weight for @title
lv: Svars @title
