Laposta Subscribe (1.1.0) - en to mn translation catalogue (23 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Subscribe
mn: Бүртгүүлэх

en: Log
mn: Лог

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Date
mn: Огноо

en: Number
mn: Дугаар

en: Weight
mn: Жин

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Field
mn: Талбар

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Help
mn: Тусламж

en: Text
mn: Текст

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Email
mn: Имэйл

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Created
mn: Үүссэн

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: IP Address
mn: Интернэт протоколын хаяг

en: Web services
mn: Вебны үйлчилгээнүүд

en: Text format
mn: Бичвэрийн хэлбэр
