Laposta Subscribe (1.1.0) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Date
nn: Dato

en: Weight
nn: Vekt

en: Required
nn: Påkrevd

en: Field
nn: Felt

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Help
nn: Hjelp

en: Created
nn: Laga

en: Active
nn: Aktiv

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Message:
nn: Melding:

en: Web services
nn: Nettjenester

en: Text format
nn: Tekstformatering
