Laposta Subscribe (1.1.0) - en to pt translation catalogue (35 entries)

en: Title
pt: Título

en: Status
pt: Estado

en: Subscribe
pt: Subscrever

en: Log
pt: Registo

en: Enabled
pt: Ativado

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Date
pt: Data

en: Number
pt: Número

en: Weight
pt: Peso

en: Required
pt: Obrigatório

en: Preview
pt: Pré-visualizar

en: Help
pt: Ajuda

en: Text
pt: Texto

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Email Address
pt: Endereço de Email

en: Options
pt: Opções

en: Created
pt: Criado

en: Active
pt: Ativo

en: Custom
pt: Personalizado

en: Count
pt: Contagem

en: API Key
pt: Chave API

en: Data Type
pt: Tipo de Dados

en: Members
pt: Membros

en: IP Address
pt: Endereço de IP

en: Message:
pt: Mensagem:

en: Select List
pt: Lista de seleção

en: Not available
pt: Indisponível

en: Select
pt: Selecionar

en: Form
pt: Formulário

en: Unsubscribed
pt: Não inscrito

en: Checkbox
pt: A caixa de selecção

en: Text format
pt: Formato de texto

en: Weight for @title
pt: Peso para @title

en: Text value
pt: Valor de texto
