Laposta Subscribe (1.1.0) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Date
se: Dáhton

en: Field
se: Gieddi

en: Help
se: Veahkki

en: Text
se: Teaksta

en: Created
se: Almmuhuvvon
