Laposta Subscribe (1.1.0) - en to sk translation catalogue (34 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: Log
sk: Záznam

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Date
sk: Dátum

en: Number
sk: Číslo

en: Weight
sk: Váha

en: Required
sk: Povinné

en: Field
sk: Pole

en: Preview
sk: Náhľad

en: Help
sk: Pomoc

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Email
sk: E-mail

en: Email Address
sk: Emailová adresa

en: Options
sk: Nastavenia

en: Created
sk: Vytvorené

en: Active
sk: Aktívny

en: Custom
sk: Vlastná

en: Count
sk: Počet

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Members
sk: Členovia

en: IP Address
sk: IP adresa

en: Message:
sk: Správa:

en: Not available
sk: Nedostupné

en: Select
sk: Zvoľte

en: Form
sk: Formulár

en: Web services
sk: Webové služby

en: Text format
sk: Textový formát

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Text value
sk: Text

en: Copied!
sk: Kopírované!
