Laposta Subscribe (1.1.0) - en to sl translation catalogue (23 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Subscribe
sl: Naroči me

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Date
sl: Datum

en: Number
sl: Številka

en: Weight
sl: Teža

en: Required
sl: Obvezno

en: Field
sl: Polje

en: Preview
sl: Predogled

en: Help
sl: Pomoč

en: Text
sl: Besedilo

en: Unknown
sl: Neznan

en: Options
sl: Možnosti

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Active
sl: Aktiven

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Count
sl: Število

en: IP Address
sl: IP naslov

en: Message:
sl: Sporočilo:

en: Web services
sl: Spletne storitve
