Laposta Subscribe (1.1.0) - en to ta translation catalogue (31 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Subscribe
ta: சந்தா சேர்

en: Log
ta: பதிவு

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Date
ta: தேதி

en: Number
ta: எண்

en: Weight
ta: எடை

en: Required
ta: தேவை

en: Field
ta: புலம்

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Help
ta: உதவி

en: Text
ta: உரை

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: IP Address
ta: ஐபி முகவரி

en: Message:
ta: தகவல்:

en: Not available
ta: இருப்பு இல்லை

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு

en: Form
ta: படிவம்

en: Web services
ta: வலை சேவைகள்

en: Text format
ta: உரை வடிவம்

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை

en: Text value
ta: உரை மதி்பபு
