Laposta Subscribe (1.1.0) - en to te translation catalogue (23 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Log
te: చిట్టా

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Date
te: తేదీ

en: Number
te: సంఖ్య

en: Weight
te: భారం

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Field
te: ఖాళీ

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Help
te: సహాయం

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Unknown
te: తెలియని

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Count
te: లెక్క

en: IP Address
te: ఐపీ చిరునామా

en: Not available
te: అందుబాటులో లేదు

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: Text format
te: వచన ఆకృతి
