Laposta Webform (1.0.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Date
fa: تاریخ

en: Number
fa: عدد

en: Text
fa: متن

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: External
fa: خارجی

en: About
fa: درباره

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Web services
fa: سرویس‌های وب
