Laposta Webform (1.0.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Number
hy: Թիվ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Web services
hy: Վեբ ծառայություններ
