Laposta Webform (1.0.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Date
mn: Огноо

en: Number
mn: Дугаар

en: Text
mn: Текст

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Web services
mn: Вебны үйлчилгээнүүд
