Laposta Webform (1.0.0) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Date
ms: Tarikh

en: Number
ms: Nombor

en: Text
ms: Teks

en: Configuration
ms: Konfigurasi

en: About
ms: Perihal

en: - Select -
ms: - Pilih -

en: Web services
ms: Perkhidmatan web
