Laposta Webform (1.0.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Number
ug: سان

en: Text
ug: تېكىست

en: Configuration
ug: لايىھە

en: About
ug: ھەققىدە

en: Web services
ug: تور مۇلازىمەتلىرى
