Laposta Webform (1.0.1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Date
ar: التاريخ

en: Number
ar: رقم

en: Text
ar: نص

en: Error
ar: خطأ

en: External
ar: خارجي

en: Message:
ar: الرسالة:

en: Not available
ar: غير متاح

en: Getting Started
ar: البدء

en: About
ar: حول

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Web services
ar: خدمات الويب
