Laposta Webform (1.0.1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Date
az: Tarix

en: Number
az: Rəqəm

en: Text
az: Mətn

en: Error
az: Səhv

en: External
az: Xarici

en: Not available
az: Mövcud deyil

en: Getting Started
az: Başlayanda

en: Field mapping
az: Sahənin xəritələşdirilməsi

en: About
az: Haqqında

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Web services
az: Veb xidmətləri

en: Allow multiple selections
az: Çoxsaylı seçimlərə icazə verin
