Laposta Webform (1.0.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Date
bn: তারিখ

en: Error
bn: ত্রুটি

en: Message:
bn: বার্তা:

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Web services
bn: ওয়েব সার্ভিসসমূহ
