Laposta Webform (1.0.1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Date
ca: Data

en: Number
ca: Número

en: External
ca: Extern

en: Message:
ca: Missatge:

en: Not available
ca: No disponible

en: Getting Started
ca: Primers passos

en: Field mapping
ca: Correspondència de camps

en: About
ca: Detalls

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Web services
ca: Serveis web

en: Field Mapping
ca: Associació de camps

en: Allow multiple selections
ca: Habilitar múltiples seleccions
