Laposta Webform (1.0.1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Date
cs: Datum

en: Number
cs: Číslo

en: Error
cs: Chyba

en: External
cs: Externí

en: Message:
cs: Zpráva:

en: Getting Started
cs: Jak začít

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: About
cs: Popis

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Web services
cs: Webové služby

en: Allow multiple selections
cs: Povolit vícenásobný výběr
